
13.05.2026р. У зв’язку з аварійними ремонтними роботами на водопроводі Ду-200мм по
вул. Українська, 119 з 09:00 до завершення робіт без водопостачання будуть:
Підвіз води буде здійснюватися автоцистерною (автоцистерна буде розміщена за адресою: вул. Громадянська, 23).
Адміністрація КП «Водоканал» приносить свої вибачення за тимчасові незручності.
13:33 аварійні роботи завершено, водопостачання відновлено.