Невеличке музичне свято подарував працівникам комунального підприємства «Водоканал» міста Запоріжжя народний вокальний жіночій ансамбль «Вербиченька».
Творчий ансамбль «Вербиченька», був створений на комунальному підприємстві «Водоканал» ще у 1990 році. Колектив створено талановитими жінками – працівницями структурних підрозділів підприємства на чолі з художнім керівником Геннадієм Красніковим.
Життєдіяльність співочого колективу, його творча згуртованість, культура звуку, різноманітна темброва і динамічна палітра та яскрава манера виконання збереглися і донині.
Музичним ансамблем були виконанні українські народні пісні «Ой з-за гори кам’яної», «В зеленім саду», пісні відомих українських авторів, музика народна, такі як «Гей соколи», «Ой у лузі червона калина», а також пісні «Нам є що захищати», «Україна це ти», «Україно моя синьоока» та багато інших гарних українських пісень.
Українська пісня підтверджує, що ми незламні, що війна не ламає нашу культуру та ідентичність.