КП Водоканал г.Запорожье

Публікація у електронному засобі масової інформації  IPnews від 04.12.2014 р. містить данні про незаконне списання генеральним директором КП «Водоканал» боргу в сумі 3млн.грн ПАТ «Запорізький оліяжиркомбінат», за забруднення останнім стічних вод.

Опублікована інформація не відповідає дійсності, жодним чином не підтверджується  будь-якими доказами, пояснюється це начебто знищенням всієї первинної документації, якою зафіксовані порушення з боку ПАТ «Запорізький оліяжиркомбінат», на підтвердження чого, опубліковані фотокопії проектів документів без підписів, печаток або будь-яких інших  реквізитів які ідентифікують їх належність до КП «Водоканал».

Наведені в публікації  від 04.12.2014 р. звинувачення керівництва КП «Водоканал» також не знайшли підтвердження за результатамиперевірки робочою комісією фактів, викладених у поданні департаменту житлово-комунального господарства міської ради про звільнення з посади генерального директора комунального підприємства «Водоканал» Клюєва М.О., яка проводиласьна виконання розпорядження міського голови від 15.09.2014 №331р «Про створення робочої комісії з питання перевірки фактів, викладених у поданні департаменту житлово-комунального господарства міської ради про звільнення з посади генерального директора комунального підприємства «Водоканал» Клюєва М.О.».

За результатами зазначеної перевірки була складена довідка, відповідно до якої Інформація  щодо відміни керівниками КП «Водоканал» сум нарахувань за перевищення гранично допустимої концентрації забруднюючих речовин у стоках не відповідає дійсності.

Сплата за перевищення гранично допустимої концентрації забруднюючих речовин у стоках підприємствами здійснюється на підставі:
- договорів, укладених з КП «Водоканал», про надання послуг з водопостачання та приймання стічних вод у системи каналізації;
- претензій, складених КП «Водоканал», щодо скиду понаднормативних забруднень.

Щодо нарахування ПАТ «Запорізький оліяжиркомбінат» додаткової плати за скид понаднормативних забруднень наведені наступні данні:


найменування
підприємства

дата
відбору
проб

дата
складання
претензії,№

нараховано за
претензією
тис. грн..

пред’явлено за
претензією

відхилення, тис. грн..

сплачено,
тис.грн.

дата

сума, тис.грн.

ПАТ  «Запорізький
оліяжиркомбінат»

01.04.14

15.05.14
№ 4974

109,938

травень
2014

109,938

0

109,938

Вважаємо, що викривлені факти, які містяться у вищезазначеній публікації IPnews від 04.12.2014 р. свідчать про заангажованість редакції видання, ставить на меті дестабілізувати роботу комунального підприємства та дискредитувати колектив КП «Водоканал», який очолює генеральний директор Клюєв М.О.

поиск по сайту водоканал запорожье
Teplo.gov.ua тепло
СТОП КОРРУПЦИЯ
Официальная страница КП
ФОТОГАЛЕРЕЯ фотогалерея
ВИДЕОГАЛЕРЕЯ видеогалерея

ВВЕРХ