20 червня 2019 року

Повідомлення щодо проведення відкритого обговорення.

Оприлюднюються результати відкритого обговорення схваленого проекту щодо прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ВОДОКАНАЛ» (м. Запоріжжя) на 2019 рік» щодо схвалення Інвестиційної програми КП «Водоканал» на 2019.
На виконання Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого
постановою НКРЕКП від 30.06.2017 №866, 19 червня 2019 року відбулося відкрите обговорення схваленого проекту щодо прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми
КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ВОДОКАНАЛ» (м. Запоріжжя) на 2019 рік».
За результатами проведеного заходу оприлюднюється Протокол відкритого обговорення.

07 червня 2019 року

Оприлюднюється проект постанови щодо схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ВОДОКАНАЛ» (М. ЗАПОРІЖЖЯ) на 2019 рік

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 04 червня 2019 року, схвалено проект постанови «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ВОДОКАНАЛ» (М. ЗАПОРІЖЖЯ) на 2019 рік».

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 № 866, НКРЕКП повідомляє щодо проведення відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ВОДОКАНАЛ» (М. ЗАПОРІЖЖЯ) на 2019 рік» за місцем надання послуг КП «ВОДОКАНАЛ» (М. ЗАПОРІЖЖЯ).

Проект постанови НКРЕКП разом з протоколом відкритого обговорення Інвестиційної програми КП «ВОДОКАНАЛ» (М. ЗАПОРІЖЖЯ) на 2019 рік та обгрунтовуючими матеріалами, для прийняття рішення, оприлюднюється з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет.

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 16 червня 2019 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська,19, м. Київ, 03057; e-mail:investvoda@gmail.com контактна особа: Демчишина Світлана Валеріївна, тел. (044) 207-19-18.

Відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ВОДОКАНАЛ» (М. ЗАПОРІЖЖЯ) на 2019 рік» відбудеться 19 червня 2019 року об 11:00 у приміщені КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ВОДОКАНАЛ» (м.ЗАПОРІЖЖЯ) за адресою: вул. Святого Миколая, 61, м. Запоріжжя. Заявки для участі у відкритому обговоренні проекту рішення НКРЕКП приймаються до 16 червня 2019 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Відділ Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Запорізькій області: вул. Гребельна, 2, м. Запоріжжя, 69096, e-mail:energo.zp@newline.net.ua , а копії investvoda@gmail.com .