Шановні споживачі!

КП «Водоканал» виконує відновлення надання послуг з водовідведення з наступного дня після повної оплати заборгованості у такому порядку:
- cпоживач надає до КП «Водоканал» квитанцію про сплату заборгованості. КП «Водоканал» звертається до управителя багатоквартирного будинку міста Запоріжжя (ЖБК, ОСББ, іншої відповідальної особи, визначеної співвласниками) для планування робіт по відновленню послуг водовідведення.
Якщо з об'єктивних причин споживач не може оплатити заборгованість в повному обсязі, то він оплачує частину боргу, а на залишок укладається договір розстрочки заборгованості, який можна укласти звернувшись до відділу по роботі зі споживачами управління зі збуту КП «Водоканал» за адресою вул. Св. Миколая, 73 (тел. 213-76-75).
Договір може укласти фізична особа, яка зареєстрована за адресою боржника.
Для укладення договору споживачеві необхідно надати паспорт, ідентифікаційний код фізичної особи. Умовою укладання договору розстрочки заборгованості є наявність договору про надання послуг з водопостачання та водовідведення між КП «Водоканал» та споживачем.
Після вирішення питання про оплату КП «Водоканал» відновлює послугу водовідведення.
Головна