КП Водоканал г.Запорожье

Дата: 26 августа 2015, 09:36
Водоканал Запорожье Новости Конкурс проектів у сфері енергозбереження та енергоефективності серед студентської молоді м.Запоріжжя.

20 серпня 2015 року, фахівці групи енергозбереження відділу головного енергетика підприемства взяли участь у засіданні комісії з визначення переможця Конкурсу проектів у сфері енергозбереження та енергоефективності серед студентської молоді м.Запоріжжя.

Метою проведення Конкурсу було виявлення та підтримка інноваційних,...

Далее->
Дата: 26 августа 2015, 08:25
Водоканал Запорожье Новости Планово - профилактические мероприятия

25 августа 2015 года, в связи с проведением планово-предупредительных работ специалистами КП «Водоканал» проведено обследование в Орджоникидзевском р-не по бульв. Центральному, в Ленинском р-не по ул. Днепровские пороги, в Шевченковском р-не по ул. Фонвизина.

Работниками аварийно-восстановительных бригад предприятия...

Далее->
Дата: 25 августа 2015, 09:48
Водоканал Запорожье Новости Итоги прошедшей недели:

  • • Днепровскими водоочистными станциями ДВС-1 и ДВС-2 подготовлено и подано

1 880,8 тыс. м³ питьевой воды потребителям города Запорожье, Вольнянского, Новониколаевского и Запорожского районов области;

  • • Центральные очистные сооружения ЦОС-1 и ЦОС-2 очистили 840,4 тыс. м³...

    Далее->
Дата: 21 августа 2015, 14:56
Водоканал Запорожье Новости Роз’яснення щодо причин та необхідності підвищення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП «Водоканал»

Законами України «Про житлово-комунальні послуги», «Про ціни і ціноутворення», «Про питну воду та питне водопостачання», «Про державне регулювання в сфері комунальних послуг», постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги»...

Далее->
поиск по сайту водоканал запорожье
Teplo.gov.ua тепло
ПРОМО - РОЛИКИколлаж
ФОТОГАЛЕРЕЯфотогалерея
ВИДЕОГАЛЕРЕЯвидеогалерея

ВВЕРХ