Шановні споживачі!


Водоканал Запорожье Новости
Увага!
20 серпня 2021 року набув чинності Закон України 1657- IX від 15.07.2021 року “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури приєднання до електричних мереж”. Пунктом 12 даного Закону скасована заборона на припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі на період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), та протягом 30 днів з дня його відміни.

Таким чином, згідно із Законом, заборона на відключення від централізованого водопостачання або централізованого водовідведення споживачів, які мають заборгованість, діятиме тільки в тих областях, де встановлений «червоний» рівень епідемічної небезпеки. В регіонах, де запроваджені «помаранчевий», «жовтий», чи «зелений» рівні епідемічної небезпеки, заборона відключення через заборгованість скасована!

Звертаємось до кожного мешканця міста – з метою недопущення припинення надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення своєчасно здійснюйте оплату послуг!!!

Це можна зробити за допомогою електронних платіжних систем, через банківські та інші установи міста (АТ КБ «Приватбанк», АТ «Ощадбанк», АТ «ПУМБ», АКБ «Індустріалбанк», АТ «Укрпошта», ПрАТ «ЗСС») не чекаючи офіційних платіжних документів.

Також, наші послуги можна оплатити дистанційно:
- в «Особистому кабінеті» на сайті КП«Водоканал»;
- за допомогою банківської картки через сайт або мобільний додаток відповідного банку в якому Ви обслуговуєтесь;
- через онлайн-системи:
iPay;
Portmone;
Easypay;
PayHub.Автор: Адміністрація КП «Водоканал»
Дата: 3 вересня 2021, 15:46