Шановні споживачі!


Водоканал Запорожье Новости
Робота ремонтно-будівельного цеху КП «Водоканал» за вересень

На даний час продовжуються роботи з реконструкції водоводу діаметром 600мм від пл. Пушкіна до вул. Шкільної. Замінено ділянку сталевого трубопроводу поліетиленовою трубою діаметром 400мм протяжністю 99,5 погонних метрів та встановлено 14 засувок діаметром від 100мм до 500мм.
Роботи виконуються підрядною організацією ТОВ «Статусбудінжиніринг". Заміна ділянки трубопроводу виконується методом санації, що зменшує об’єми земляних робіт та порушення елементів благоустрою міста.
Силами спеціалістів ремонтно-будівельного цеху КП «Водоканал» було розпочато роботи з поточного ремонту водопроводу по вул. Іванова від камери №2 до колодязя №786. У вересні місяці замінено ділянку сталевого трубопроводу поліетиленовою трубою діаметром 560мм протяжністю 290 погонних метрів. Роботи виконуються методом санації та продовжуються на сьогоднішній день.
Також у вересні збудовано 5 колодязів: 3 колодязі діаметром 2000мм (по вул. Памірська – Тимурівська, по вул. Механічній, по вул. Вишневського) 2 колодязі діаметром 1500мм (по вул. Механічній, по вул. Вишневського), та відремонтовано 3 колодязі (по вул. Говорухи 32, по вул. Миколи Корищенка, 30а, по вул. Степанова).


Автор: Адміністрація КП «Водоканал»
Дата: 3 листопада 2020, 13:15