Шановні споживачі


Водоканал Запорожье Новости
У серпні місяці виконані роботи з ліквідації аварійного стану каналізаційного колектору по вул. Перемоги,51, перекладено ділянку чавунного трубопроводу поліетиленовою трубою Ду-250мм протяжністю 29 п.м. Роботи виконувались методом горизонтально спрямованого буріння.
Також тривають роботи з реконструкції водовода Ду-600мм від пл. Пушкіна до вул. Шкільної, в серпні перекладено ділянку сталевого трубопроводу поліетиленовою трубою Ду-400мм протяжністю 270 п.м. методом санації.
Продовжуються роботи з поточного ремонту ділянки сталевого водоводу Ду-800мм по вул. Іванова на ділянці від вул. Іванова, 20 до камери перемикання біля насосної станції «Шевченко» методом санації та роботи з реконструкції ділянки водопроводу Ду-600мм по вул. Незалежної України від вул. Зелінського до вул. Лермонтова у м. Запоріжжі (Коригування. Ділянка №1)» методом горизонтально спрямованого буріння.
Силами спеціалістів ремонтно-будівельного цеху КП «Водоканал» було виконано заміну водопроводу по вул. Польовій до вул. Реконструктивної - перекладено поліетиленову трубу Ду-400мм протяжністю 535 п.м. методом санації.
На мережах водопостачання збудовано 3 колодязі Д=2000мм:
- по вул. Демократичній – НС Кічкаса–Невського;
- по вул. Молодіжній–Демократичній;
- по вул. Тимурській.


Автор: Адміністрація КП «Водоканал»
Дата: 22 вересня 2020, 16:51