Повідомлення!


Водоканал Запорожье Новости
Законом України «Про житлово-комунальні послуги» визначено, що плата за абонентське обслуговування - платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальних послуг у багатоквартирному будинку для відшкодування витрат виконавця, пов’язаних з укладенням договору про надання комунальної послуги, здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами та стягненням плати за спожиті комунальні послуги.
Плата за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента не може перевищувати граничного розміру, розрахованого відповідно до постанови КМУ від 21.08.2019 №808 «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам багатоквартирних будинків за індивідуальними договорами», згідно з якою граничний розмір плати за абонентське обслуговування з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення з 01.01.2020 році становить 29,81 з ПДВ.
На виконання вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги» КП «Водоканал» з 01.01.2020 року встановило плату за абонентське обслуговування, споживачам багатоквартирних будинків, з якими укладені індивідуальні договори відповідно до нових правил (без урахування витрат, пов’язаних з повіркою вузлів розподільного обліку) в місяць за одним особовим рахунком у розмірі 10,80 грн. з ПДВ (9,00 грн. без ПДВ).


Автор: Адміністрація КП «Водоканал»
Дата: 21 січня 2020, 10:20