КП «Водоканал» виконав реконструкцію водоводу на території Дніпровської ГЕС
Водоканал Запорожье Новости

Реконструкція системи водопостачання здійснюється на стадії вичерпання вихідних функціональних можливостей об'єкта і є логічним продовженням процесу його експлуатації.

Таким об’єктом, що потребував негайної реконструкції, спеціалістами комунального підприємства «Водоканал» було визначено ділянку водоводу діаметром 500 мм довжиною близько 700 погонних метрів, який розташований на території Дніпровської гідроелектростанції у Дніпровському районі міста Запоріжжя.

Роботи з реконструкції водоводу виконувались безтраншейним методом, із застосуванням сучасної спецтехніки.

Доцільність використання даного способу визначалась фахівцями КП «Водоканал», з урахуванням усіх факторів, головними з яких є стан трубопроводу, його розміри, вид рідини, що транспортується та наявність навколишніх підземних комунікацій.

В ході реалізації заходу було замінено 703 погонних метри водоводу діаметром 315 мм, збудовано 1 залізобетонну камеру та 5 залізобетонних колодязів, встановлено 6 засувок.

На даний час, роботи завершені в повному обсязі. Реконструкція водоводу забезпечила безаварійне його функціонування та вільний доступ до мережі у разі потреби.


Автор: Адміністрація КП «Водоканал»
Дата: 14 лютого 2019, 15:30