Фахівці КП «Водоканал» виконують технічні заходи для безперебійного забезпечення жителів міста послугами водопостачання та водовідведення
Водоканал Запорожье Новости


Протягом 2018 року, для безперебійного забезпечення жителів міста послугами водопостачання та водовідведення, проведені технічні заходи, які регулярно виконуються фахівцями управління з експлуатації КП «Водоканал». Це заміна водопровідних і каналізаційних мереж, заміна водопровідних вводів, засувок, пожежних гідрантів, установка кришок, люків і багато іншого.

Одним з пріоритетних напрямків в роботі підприємства, є безперебійна подача холодного водопостачання. З метою підвищення якості послуги і зниження аварійних ситуацій на мережах, працівниками КП «Водоканал» була проведена заміна 14193 погонних метри водопровідних мереж. Одночасно виконуються роботи на об'єктах каналізації. Так фахівцями цеху мереж каналізації проведена заміна 646 погонних метрів каналізаційних мереж.

Після проведених ремонтних робіт відновлено асфальтне покриття загальною площею 6226 метрів квадратних.

Також, важливим напрямком в роботі є заміна водопровідних вводів до житлових будинків та заміна засувок. Нові сучасні засувки, що прийшли на зміну тим, що відслужили свій термін, зроблені з сучасних матеріалів, що сприяють більш надійної і довговічної експлуатації. За 2018 рік працівниками підприємства замінено 89 засувок у всіх районах міста.

КП «Водоканал» проводить заміну і ремонт пристроїв подачі води для гасіння пожеж. Всього на балансі комунального підприємства перебуває 3307 пожежних гідрантів. Їх технічний стан як найважливіший елемент протипожежної безпеки завжди на контролі у керівництва Водоканалу. Протягом року, силами підприємства, замінено 79 пожежних гідрантів.

На підприємстві постійно ведеться робота по обстеженню колодязів. Їх цілісність і нормативний стан - запорука безпеки жителів міста, забезпечення безперебійності технологічних процесів водопостачання та водовідведення. За 2018 рік, аварійно-відновлювальними бригадами КП «Водоканал», на колодязях встановлено 16232 кришки та люків.


Автор: Адміністрація КП «Водоканал»
Дата: 1 лютого 2019, 15:11