Повідомлення для голів ОСББ!


Водоканал Запорожье Новости

Міська забудова житлових будинків в м.Запоріжжі передбачала прокладку транзитних трубопроводів холодного водопостачання для транспортування водопостачання в декілька поряд розташованих будинків.

Слід зазначити, що під транзитним трубопроводом розуміється трубопровід, який змонтований в підвальному, технічному або допоміжному приміщеннях житлового будинку, і використовується для надання послуг водопостачання як споживачам даного будинку, так і споживачам поряд розташованих будинків, і має не більш одного підключення на внутрішні системи водоспоживання житлового будинку, де транзитний трубопровід розташований.

Багато з цих трубопроводів не знаходиться у господарському віданні КП «Водоканал». Тому, їх ремонт і обслуговування, в більшості випадків, лягає на жителів житлового будинку, через підвальні приміщення якого, вони прокладені, що не є справедливим.

Для вирішення питання про передачу транзитних трубопроводів в господарське відання КП «Водоканал» (внаслідок чого КП «Водоканал» матиме можливість обслуговувати і ремонтувати дані водопровідні мережі) при Департаменті управління житлово-комунальним господарством створена робоча група з представників комунальних підприємств, керуючих компаній, департаменту ЖКГ, ОСМБ, депутатського корпусу для вирішення вказаного питання.

На сесії Міської ради 28.03.2018г. було ухвалено рішення № 62 «Про передачу зовнішніх мереж тепло- і водопостачання», яким за Концерном «ГТС» і КП «Водоканал» закріплюється право господарського відання ділянками мереж тепло- і водопостачання, які проходять в підвальних, технічних і допоміжних приміщеннях житлових будинків, або між ними, і використовуються для надання послуг іншим споживачам (транзитних мереж), власників яких не встановлено.

Для виконання процедури передачі в комунальну власність транзитних трубопроводів, вирішення питання щодо належності даних мереж, просимо всіх глав правління ОСМБ, в підвальних приміщеннях яких змонтовані транзитні трубопроводи, надати відповідну інформацію в адресу КП «Водоканал», департаменту ЖКГ:

- електронна адреса КП «Водоканал» - pikas.e@vodokanal.zp.ua; (тел.289-42-35)

- електронна адреса ДЖКГ- pto2237563@ukr.net ; (тел.223-75-63)Автор: Адміністрація КП «Водоканал»
Дата: 27 червня 2018, 13:09