Повідомлення!
Водоканал Запорожье Новости

КП «Водоканал» завершило масштабний капітальний ремонт мережі, яка забезпечує водою понад 120 тисяч запоріжців

В рамках реалізації інвестиційної програми КП «Водоканал» виконало капітальний ремонт водопроводів, розташованих по вул. Круговій, від житлового будинку №59 до вул. Паралельної, та по вул. Вогнетривкій, від вул. Глазунова до вул. Фундаментальної. Це дозволить забезпечити безперебійне постачання питної води близько 73 тисячам абонентів Шевченківського та Олександрівського районів, та близько 53 тисячам абонентів Заводського районів міста Запоріжжя.

Водогони введені в експлуатацію ще в 60-х роках. Через тривалу експлуатацію і фізичний знос протягом останніх років на водоводах значно збільшилась кількість аварій. Це могло призвести до виникнення підсосу забруднених зливових вод та до зупинки водоводів. Тому їх технічний стан було визнано аварійним, а мережі такими, що потребують негайного капітального ремонту.

Проектами інвестиційної програми КП «Водоканал» була передбачена заміна існуючих сталевих водопроводів діаметром 500 мм на поліетиленові водопровідні труби діаметром 450 мм по вулиці Вогнетривкій та 560 мм по вулиці Круговій на ділянці протяжністю 344 м та 178 м відповідно.

Також була проведена заміна трубопровідної запірної арматури і пожежних гідрантів у існуючих колодязях та камерах, виконано будівництво камер та монтаж колодязів зі збірного залізобетону.

Прокладання трубопроводів проводилося методом санації - протягуванням труби в трубу, а також відкритим способом на існуючій трасі. Після завершення ремонту мереж асфальтне покриття відновлено та проведені заходи з благоустрою на місцях проведення робіт.

Реалізація проекту інвестиційної програми КП «Водоканал» по заміні зношених мереж водопостачання дасть можливість забезпечити безпечне і нормальне функціонування водопроводу, а також попередити руйнування автодороги, яка може просідати в місцях аварійної ділянки водопроводу.

Основною метою інвестиційної програми є розвиток системи водопостачання міста Запоріжжя, підвищення якості та надійності надання послуги споживачам.Автор: Адміністрація КП «Водоканал»
Дата: 24 січня 2018, 16:16