КП «Водоканал» інформує про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення та тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)
Водоканал Запорожье Новости

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), від 28.12.2017р. №1575 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року №1141» КП «Водоканал» (м. Запоріжжя) встановлено наступні тарифи:

Споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення

на централізоване водопостачання – 3,12 грн за 1 куб. м (з ПДВ);

на централізоване водовідведення – 2,892 грн за 1 куб. м (з ПДВ).

Споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення

на централізоване водопостачання – 8,28 грн за 1 куб. м (з ПДВ);

на централізоване водовідведення – 5,292 грн за 1 куб. м (з ПДВ).

Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її опублікування в офіційному друкованому виданні – газеті «Урядовий кур’єр».

Зростання загального тарифу на водопостачання та водовідведення для споживачів, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, складає 0,408 грн./м.куб. з ПДВ.

Зростання загального тарифу на водопостачання та водовідведення для споживачів, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, складає 1,572 грн./м.куб. з ПДВ.

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 28.12.2017р. №1576 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року №2868» КП «Водоканал» (м. Запоріжжя) встановлено наступні тарифи (з використанням внутрішньобудинкових систем):

на послугу з централізованого постачання холодної води - 8,916 грн за 1 куб.м (з ПДВ);

на послугу з централізованого водовідведення - 5,70 грн за 1 куб. м (з ПДВ).

Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її опублікування в офіційному друкованому виданні – газеті «Урядовий кур’єр».

Зростання загального тарифу на водопостачання та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) складає 1,716 грн./м.куб. з ПДВ.

На збільшення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, централізоване постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) вплинули наступні чинники: зростання вартості електричної енергії 2 класу напруги, реагентів, паливно-мастильних матеріалів, зростання витрат на оплату праці, зростання ставок податків та зборів, зменшення обсягів реалізації послуг.

Про дату набуття чинності тарифів буде повідомлено додатково.Автор: Адміністрація КП «Водоканал»
Дата: 3 січня 2018, 08:15