Династія: із покоління в покоління – мудрість і працелюбність![]() Спекотним днем наша дорога знову пролягла у село Підпорожнянку. Ніби оазис, тут у затінку дерев і в обіймах Дніпра розташувалася ДВС-1, справжньою гордістю якої є трудові династії. Цього разу ми зустрілися із представниками династії Калініних, загальний трудовий стаж яких складає більш як 120 років.
Тридцять чотири роки трудиться на підприємстві токар Вадим Калінін. Стільки ж років віддала „Водоканалу” його дружина Ольга Миколаївна – машиніст насосних установок. Машиністом насосних установок із 1991 року працює і сестра - Олена Павленко. Син Калініних Володимир прийшов слюсарем-ремонтником на це ж підприємство у 2001 році, донька Ілона – машиністом насосних установок у 2000-му.
Трохи зніяковіло зустріли нас Калініни на порозі ДВС-1. Але коли ми пройшли до їхніх робочих місць – до цехів і обладнання, вони знову потрапили у свою стихію, і вже ми зачаровано спостерігали, як вправно вони працюють, як впевнено поводяться з технікою.
- Любов до „Водоканалу”, якщо можна так сказати, я всмоктував із молоком матері, - розповідає голова династії Вадим Федулович, в очах якого читається справді непідкупна повага до своєї справи. – Адже я народився тут, у цих стінах...
- Як це – в цих стінах? – здивовано запитую.
- У прямому значенні цих слів, - посміхається. – Адже на той час на території нашого підприємства розташовувався гуртожиток, де жили мої батьки і де народився я...
Тому змалечку Вадим Калінін ходив стежками „Водоканалу” і мріяв, що теж колись долучиться до потрібної людям справи. І зрештою мрія здійснилася – у червні 1980 року розпочалася його трудова біографія на цьому підприємстві.
- Ми отримуємо від своєї діяльності величезне задоволення. І, знаєте, людина справді щаслива тоді, коли їй подобається її робота, на яку вона йде як на свято, - додає дружина Ольга Калініна.
У дусі працелюбності і мудрості виховали Вадим Федулович і Ольга Миколаївна своїх сина і доньку.
- Пам’ятаємо, як батьки приходили з роботи додому і з такою любов’ю говорили про наш „Водоканал”! – говорять діти Калініних. – Мабуть, ми вже тоді знали, що підемо батьківською стежиною. І не шкодуємо, що так і зробили. Адже без цього підприємства ми вже себе не уявляємо.
Династія тільки в позитиві відгукується про підприємство і його керівництво.
- „Водоканал” з повагою і турботою ставиться до своїх працівників, - запевняють. – Ми відчуваємо головне на сьогодні – стабільність і впевненість у завтрашньому дні.
І передається від батька до сина, від матері до доньки багаторічний безцінний професійний досвід. У спільній справі єднаються покоління, які своєю працею творять славну історію підприємства, на якому працюють і є його „золотим фондом”. Адже найголовніше багатство „Водоканалу”, як і будь-якого іншого підприємства, - його люди!
Автор: Адміністрація КП «Водоканал» Дата: 30 травня 2014, 12:48 |